Zestaw elementów montażowych EXS40  Biały

Zestaw elementów montażowych EXS40 Biały

Zawartość kompletu: 115941 (pfd)

1x 240001-R9016: Uchwyt dolny (para)
1x 25003-R9016:  Uchwyt górny rolki (para)
20x 14020-R9016: Śruba samogwintująca
2x 115019: Płyta połączeniowa
1x 115020: Uchwyt kółka pośredniego (para)
2x 115025: Uchwyt do mocowania linek
2x 115027: Uchwyt do mocowania sprężyn
2x 115028: Łącznik mocowania sprężyny
2x 115029: Kółko pośrednie
2x 115034: Uchwyt kółka pośredniego
2x 115035: Osłona kółka pośredniego
2x 115038: Kompensator naprężenia linki
10x 25008: Rolka
2x 150001: Podkładka dystansowa plastikowa
4x 150003: Tulejka dystansowa plastikowa
10x 150106: Śruba samogwintująca ISO 7049 ST 4,2x9,5
2x 150108: Śruba sześciokątna DIN 933 M8x40
28x 14022: Nakrętka M8
18x 14023: Śruba płaska do prowadnic M8x17
8x 14024: Śruba płaska do prowadnic M8x10,5

Sztuk w pudełku:2
Liczba na palecie:40